LIIKUNTA · HYVINVOINTI · VALMENNUS

Liikuntavalmennusta ammattitaidolla

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Xmotionin tiimin jokaisella jäsenellä on omat vahvuutensa. Kaikkia meitä yhdistävät vankka ammattitaito ja vilpitön halu auttaa asiakkaitamme voimaan paremmin!

Alta voit lukea lyhyet esittelyt valmennustiimimme jäsenistä sekä yhteystiedot, joiden kautta he ovat tavoitettavissa. Jos et ole vielä varma, keneen olla yhteydessä, asiakaspalvelumme vastaa mielellään kaikkiin yhteydenottoihin sähköpostiosoitteessa info@xmotion.fi


Tutustu valmentajiimme ja päätä panostaa hyvinvointiin jo tänään!

Vesa Vuorenmaa

Koulutus: liikuntaneuvoja (Varalan Urheiluopisto),  Personal trainer
Erikoisosaaminen: urheilijoiden fysiikkavalmennus, yritysvalmennukset, johdon hyvinvointikonsultti

vesa@xmotion.fi

045 238 3469

Johanna Vuorenmaa

Koulutus: personal trainer, kuntosaliohjaaja, ryhmäliikuntaohjaaja
Erikoisosaaminen: kiinteytyminen ja painonhallinta, kehonhuolto, liikkuvuus, työhyvinvointi ja yritysvalmennukset

johanna@xmotion.fi

041 438 8106

Pia Maristo

Pia Maristo

Koulutus: laillistettu hieroja
Erikoisosaaminen: urheiluhieronta ja klassinen hieronta, ryhti- ja voimaharjoittelu


 pia@xmotion.fi

045 179 7477


Pian voit tilata myös työpaikallesi hieromaan.  Tiedustelut: info@xmotion.fi


Suvi Martti

Suvi Martti

Koulutus: personal trainer
Osaaminen: kehoa muokkaava harjoittelu, yritysliikunta, kuntosaliohjaus


Languages: suomi, english, spanish


 suvi@xmotion.fi

045 7870 2104

Oskar Gruner

Oskar Gruner

Koulutus: personal trainer, fysioterapeutti
Erikoisosaaminen: fysioterapeuttinen kuntoutus, kehonrakennus, kuntosaliharjoittelu


Languages: suomi, svenska, english

oskar@xmotion.fi
 040 518 4757

Elsa Franck

Koulutus: personal trainer, Life coach
Erikoisosaaminen: kuntosali- ja toiminnallinen harjoittelu, elämäntaidon valmennus osana liikuntavalmennusta, liikunta raskauden jälkeen

Languages: suomi, english


 elsa@xmotion.fi

 045 130 9524

Iuliu (Julle) Pop

Education: personal trainer
Specialities: tennis, golf, gym training, volleyball and functional training

Languages: english, romanian, spanish


julle@xmotion.fi

040 251 3908