Liikuntavalmennusta ammattitaidolla

Ota yhteyttä ja pyydä tarjous!

Xmotionin tiimin jokaisella jäsenellä on omat vahvuutensa. Kaikkia meitä yhdistävät vankka ammattitaito ja vilpitön halu auttaa asiakkaitamme voimaan paremmin!

Alta voit lukea lyhyet esittelyt valmennustiimimme jäsenistä sekä yhteystiedot, joiden kautta he ovat tavoitettavissa. Jos et ole vielä varma, keneen olla yhteydessä, asiakaspalvelumme vastaa mielellään kaikkiin yhteydenottoihin sähköpostiosoitteessa info@xmotion.fi


Tutustu valmentajiimme ja päätä panostaa hyvinvointiin jo tänään!

Vesa Vuorenmaa

Vesa Vuorenmaa

HYVINKÄÄ / RIIHIMÄKI / JÄRVENPÄÄ

Koulutus: liikuntaneuvoja (Varalan Urheiluopisto),  Personal trainer
Erikoisosaaminen: voimaharjoittelu, fysiikkavalmennus (urheilijat/kuntoilijat), toiminnallinen harjoittelu, yritysvalmennukset, johdon hyvinvointikonsultti

vesa@xmotion.fi

045 238 3469

Elsa Franck

Elsa Franck

HELSINKI / ESPOO / KIRKKONUMMI

Koulutus: personal trainer, Life coach
Erikoisosaaminen: kuntosali- ja toiminnallinen harjoittelu, elämäntaidon valmennus osana liikuntavalmennusta, liikunta raskauden jälkeen

 

Languages: suomi, english

 

elsa@xmotion.fi

045 130 9524

Suvi Martti

Suvi Martti

HELSINKI

Koulutus: personal trainer
Osaaminen: kehoa muokkaava harjoittelu, yritysliikunta, kuntosaliohjaus

 

Languages: suomi, english, spanish

 

suvi@xmotion.fi

045 7870 2104

Oskar Gruner

Oskar Gruner

HELSINKI

Koulutus: personal trainer, fysioterapeutti
Erikoisosaaminen: fysioterapeuttinen kuntoutus, kehonrakennus, kuntosaliharjoittelu

 

Languages: suomi, svenska, english

 

 oskar@xmotion.fi

040 518 4757

Iuliu Pop

Iuliu (Julle) Pop

HELSINKI / ESPOO

Education: personal trainer
Specialities: tennis, golf, gym training, volleyball and functional training

 

Languages: english, romanian, spanish

 

julle@xmotion.fi
040 251 3908

Heini Salmi

Heini Salmi

HELSINKI
Koulutus: personal trainer, fysioterapeutti
Erikoisosaaminen: elämäntapamuutokset, psykofyysinen fysioterapia,
monipuolinen harjoittelu


 heini@xmotion.fi
040 049 9932